Aranżacje wnętrz

Wizualizacje wnętrz – Salony i kuchnie

by Noform
mar , 7

Wizualizacje wnętrz są dziś nieodłącznym elementem większości projektów wnętrzarskich i meblowych, dlatego jako inspirację do własnych czterech kątów warto spojrzeć na poniższe wizualizacje 3d prezentujące salony i kuchnie.

Prezentuję aranżacje skupione na kolorze białym i szarościach, przełamanych przede wszystkim przez beże, ale jak widać niebieskie poduszki na jednej z wizualizacji również pasują do całej reszty.
Klimat i ciekawy odbiór większości wizualizacji wnętrz jest wynikiem świetnych materiałów drewna skontrastowanych z bielą, szkłem i aluminium, dodając do tego świetny design mebli najchętniej od jutra chcielibyśmy się tam wprowadzić.

Wizualizacje wnętrz

– warto mieć na uwadze ten aspekt przy zatrudnianiu projektanta lub/i projektowaniu swoich mieszkań, aby zabezpieczyć się przed pomyłkami i zobaczyć całość jeszcze przed remontem 😉

Wizualizacje wnętrzarskie bialy salon
Źródło: http://ukrartdesign.info/blog/
Wizualizacje wnętrz czarno-biała kuchnia
Źródło: jurajtalcik.com
Wizualizacja wnętrz królewski salon
Źródło: jurajtalcik.com
Wizualizacje 3d kuchnia rustykalna
Źródło: http://www.viarde.com
Wizualizacje wnętrza salon beżowy
Źródło: http://sharben3d.blogspot.ru/
  1. […] w kilka chwil zmienimy w narożnik czy łóżko, uzyskamy też pufy do siedzenia. W przestronnych pokojach dziennych rewelacyjnie prezentują się nowoczesne systemy w kształcie litery L, U lub w innych […]

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie